Spryskiwacz lamp xenon lift e46

Dział poświęcony wszystkim innym tematom
DwaLitryPL
Bywalec forum
BMW: E46
Rok produkcji: 2004
Państwo: Polska
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Kontakt:

Spryskiwacz lamp xenon lift e46

Post autor: DwaLitryPL » 12/02/20, 20:13

Witam Panowie w 2015r wymieniałem spryskiwacze na oe bmw za około 170zł szt a prawy już przepuszcza..widziałem na filmie kolegi scghost że naprawiał taki spryskiwacz.Pytanie mam takie bo spryskiwacz wchodzi w czarną stelaż który mocuje lampę i ten stelaż jest regulowany na śrubach góra/dół można podnieść lub obniżyć.Pytanie czy to dotyczy regulacji wysokości lampy samej? czy spryskiwacz tez tutaj odgrywa rolę jakaś? bo obiło mi się o uszy,że złe osadzenie spryskiwacza spowoduje,ze nowy znów po jakimś czasie będzie ciekł.Jedynie co zauważyłem to to,że po włożeniu lampy z listwą dolną gdy przykręcę śrubę z tyłu jak spryskiwacz to im mocniej się dokręci tym rurka spryskiwacza podnosi się do góry a jak się poluzuje z tyłu śrube to rurka obniża się.Może tutaj gdzieś jest wada?skręca się niby wszystko ale rurka jest podniesiona do góry przez co po jakimś czasie następuje wyciek

pawlo2404
Przyjaciel forum
BMW: Bmw e46 330i
Rok produkcji: 2003
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Kobylka
VIN: Km66970
Kontakt:

Re: Spryskiwacz lamp xenon lift e46

Post autor: pawlo2404 » 13/02/20, 20:44

Spryskiwacz jest wsadzony na sztywno w uchwyt,Zaś lampa jest przykręcona do uchwytu,czyli regulacja jest do lampy.Ja osobiście wymieniałem cztery lata temu i jest sucho,wina leży po stronie uszczelniacza.Byc może niszczy go sam płyn ,lub tak ma być wada konstrukcji.

ODPOWIEDZ