Strona 1 z 1

Strzykanie podczas kręcenia kierownicą FILM

: 11/01/19, 10:35
autor: Grzechu
Witam!
Otóż sprawa prezentuje się następująco: Jakiś czas temu, mechanik wymieniał mi manetke od kierunkowskazy. (przetarty kabelek komputera pokładowego). Po jakimś czasie od odebrania auta, podczas kręcenia kierownicą z pod niej samej, słychać dosyć głośne strzykanie. Coś jakby plastik o plastik. W grę nie wchodzą żadne luzy na magłownicy. Kierunki odbijają prawidłowo. Poniżej zamieszczam filmik gdzie wszystko bardzo dobrze słychać. Jakieś pomysły? :)

https://youtu.be/ooHT9dw2VYE

Strzykanie podczas kręcenia kierownicą

: 11/01/19, 10:41
autor: scghost
idz do mechanika z reklamacja

Strzykanie podczas kręcenia kierownicą

: 11/01/19, 11:25
autor: tomx
Prawdopodobnie jakaś zaślepka od śrubki, która skręca kolumnę jest źle założona albo w gorszej opcji wystaje śrubka, która haczy o koło kierownicy. Sprawdź dokładnie z latarką miejsce między kołem kierownicy a obudową kolumny czy widać tam coś co może wadzić

Strzykanie podczas kręcenia kierownicą

: 11/01/19, 12:49
autor: Grzechu
Właśnie wróciłem z auta i zauważyłem, że strzykanie wystepuje w neutralnej pozycji długich świateł. Kiedy pociągne manetke, lub ja odepchne od siebie włączając światła drogowe, problem nie występuje.

Strzykanie podczas kręcenia kierownicą FILM

: 11/01/19, 16:07
autor: tomx
Te manetki wchodzą w taki stelaż schowany pod plastikami kolumny. Musiałbyś zerknąć co ten magik narobił z tym stelażem, bo niestety łatwo da się go połamać więc bez rozbiórki kolumny nic się nie dowiesz.

©2019 phpBB SEO by Inveo