Stacja multimedialna Android (MTCD) - instrukcje i pomoc

Pytania, porady, problemy dotyczące systemów audio, nawigacji satelitarnej i cb radia
ODPOWIEDZ
yizer
BMW: E46
Rok produkcji: 1998
Państwo: Polska
Województwo: lubuskie
Miasto: Żagan
Kontakt:

Stacja multimedialna Android (MTCD) - instrukcje i pomoc

Post autor: yizer » 18/11/2018, 17:17

Bardzo szkoda :( też siedzę od rana na przeróżnych stronach. Tyle co wyczytałem, że sprzęt dobrej włoskiej firmy, a mają swój system.

Jestem zielony co do takiego grzebania w takich rzeczach, myślę tak sobie czy jeżeli bym wziął oprogramowanie z innej stacji multimedialnej i zgrał na kartę SD oraz jakoś zadziałał, żeby podczas uruchomienia radia automatycznie wybierało start z karty SD może jakoś to zadziała.

maroom
BMW: E46 320D Touring
Rok produkcji: 2004
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Kontakt:

Post autor: maroom » 05/12/2018, 15:23

Witam, jeśli masz możliwość rozebrania radia, to sprawdź czy w środku na płycie głównej jest taka płytka https://www.google.pl/amp/s/m.aliexpress.com/item/32863113915.html
To na niej siedzi procesor, pamięć RAM, ROM i cały android. Możliwe że wystarczy ją podmienić żeby mieć androida na tym radiu. Trzeba wymontować napęd DVD aby się do niej dostać.

demon
BMW: e 6 118d
Rok produkcji: 2003
Województwo: wielkopolskie
Miasto: kalisz
Kontakt:

Post autor: demon » 08/01/2019, 16:54

Witam miał ktos problem z stacjami fm ? nie odbiera żadnej stacji, do zasilacza dochodzi prad 12v normalnie ale radio tak jak by nie czytało sygału z anteny która wysyła wzmacniacz, przed androidem wszystko było dobrze na org radiu

dodatkowo zamontowałem wzmacniacz sygnały antenowego ale to pomogła tylko trochę bo i tak stacje ma ciężko znaleźć, a jak znajdzie to po chwili zanikają, dodatkowo powiem ze jak zrobię na krotko antenę z kawałka drutu to stacje odbiera dobrze o dziwo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, Nawigacja, CB Radio”