Skrzynia biegów SMG SSG - naprawy, regeneracja :info:

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MARC
Administrator
BMW: Search
Państwo: Polska
Województwo: małopolskie
Miasto: KRAKOW
Gadu-Gadu: 4317162
Kontakt:

Skrzynia biegów SMG SSG - naprawy, regeneracja :info:

Post autor: MARC » 12/07/2018, 14:18

Mówiłem Ci o tym już dawno...

PablodePaul
BMW: E46 330ci
Rok produkcji: 2002
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
VIN: JT71236
Kontakt:

Post autor: PablodePaul » 15/07/2018, 20:41

Z całym szacunkiem MARC ale pod moim postem o tym że skrzynia przechodzi adaptację i na koniec pojawia się czerwone tło i komunikat gearbox is not adapted nic nie odpisałeś, ani Ty ani nikt inny. Ty jedyne co radziłeś to sprawdzenie zaworków sterujących 4 biegiem, ale nie odpowiedziałeś już na moje pytanie o te zawory.

Awatar użytkownika
MARC
Administrator
BMW: Search
Województwo: małopolskie
Miasto: KRAKOW
Gadu-Gadu: 4317162
Kontakt:

Post autor: MARC » 15/07/2018, 20:51

Z całym szacunkiem ale co miałem tłumaczyć?
Nie wiesz gdzie w inpie sprawdza się zaworki sterujące to może lepiej jechać do fachowca który to ogarnia.
Nie mam tyle wolnego czasu aby siedzieć non stop na forum i tłumaczyć każdemu z osobna co i hak robić, a najlepiej naprawić na odległość. Nie wiedząc nic... sorry ale tak się nie da. Szanujmy się...

PablodePaul
BMW: E46 330ci
Rok produkcji: 2002
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
VIN: JT71236
Kontakt:

Post autor: PablodePaul » 16/07/2018, 22:08

Jasne łatwiej napisać a nie mówiłem mimo, że się nie mówiło. Na to masz czas.

Niestety nie urodziłem się ze znajomością inpy, nigdy nie wcześniej nie miałem BMW więc mam prawo nie znać konkretnego programu. Nie zarzucaj mi, że nie wiem nic, bo nie wiesz jaki jest mój stan wiedzy. Nie wpadłem również na forum jak po ogień i nie zadawałem durnych pytań na dzień dobry tylko przeczytałem cały wątek i zadałem pytania o moje usterki. Jedyne co napisałeś to, że podejrzewasz zaworki sterujące nic więcej. Na mój opis, że po zmianie czujników skrzynia przechodzi adaptację ale na koniec jest czerwone tło i status "gearbox is not adapted" nie odpisałeś nic, albo Ci się nie chciało albo nie wiedziałeś. Dla dobra forum, tego wątku napisałem w czym był problem, bo może ktoś kiedyś będzie miał podobny problem i będzie czytał ten wątek. Raczyłeś odpisać "a nie mówiłem" otóż nie mówiłeś, zaworki sterujące nic do tej sytuacji nie miały.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ napędowy”