Nawigacja BMW

Pytania, porady, problemy dotyczące systemów audio, nawigacji satelitarnej i cb radia
karolkos
Bywalec forum
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 13, 18:19
BMW: E 46 320D Touring
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Inowrocław

#1

Post autor: karolkos »

Witam.
Ledwie zarejestrowałem się na tym forum , a już kieruję do Was pytanie na które mam nadzieję zechcecie mi odpowiedzieć . Kupiłem auto z orginalną nawigacją opatrzoną nazwą marki . Niestety poprzedni właściciel oznajmił mi , że kiedyś działała i miała wgraną mapę Niemiec , a w tej chwili nie działa wcale . Nie mam pojęcia jaki to model nawigacji i nie bardzo wiem jakich informacji szukać . Zamiast popielniczki mam ekran mniej więcej 16:9 i obok jak gdyby przyklejony pilot . Nic się nie odpala . W bagażniku jest czytnik i mruga na nim czerwona dioda , ale nie reaguje na naciskanie przycisku "eject"
Awatar użytkownika
Robik-m
Bywalec forum
Posty: 645
Rejestracja: 1 sie 09, 8:58
BMW: E46 330i
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: wielkopolskie
Miasto: E46 elite-group

#2

Post autor: Robik-m »

Zrób zdjęcia tej navi i czytnika w bagażniku to może coś pomogę :)
Wydaje mi się że masz coś takiego: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EV51&mospid=47644&btnr=65_0825&hg=65&fg=95
Jeśli tak to pewnie jest tam czytnik navi MK3. Jeśli jest tam płyta to spróbuj ją wydobyć. Przytrzymaj przycisk wyjęcia płyty 2 minuty, puść i przyciśnij ponownie. Powinno pomóc :) Jeśli się nie uda pozostaje wyjęcie płyty poprzez rozebranie czytnika.
karolkos
Bywalec forum
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 13, 18:19
BMW: E 46 320D Touring
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Inowrocław

#3

Post autor: karolkos »

Rzeczywiście mam coś takiego jak w linku od Ciebie . Spróbuję dzisiaj wydobyć płytę . Najśmieszniejsze jest to , że mam navi która nie działa , a przez nią nie mam gniazda popielniczki , a przez to nie mogę innej navi podłączyć . Dzięki za szybką odpowiedź .
Napisz odpowiedź
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatnia aktywność

Wróć do „Car Audio, Nawigacja, CB Radio”