[e46] Mata zajętości fotela pasażera

Miejsce na wszelkie gotowe rozwiązania, opisy, instrukcje wymiany, obsługi, konserwacji z dokumentacją zdjęciową itp.
Regulamin forum
W tym dziale wolno umieszczać jedynie GOTOWE ROZWIĄZANIA, czyli poradniki ZRÓB TO SAM. Jeśli wiesz jak coś zrobić a dodatkowo masz do tego opisu zdjęcia, podziel się z innymi :) Jeśli nie wiesz jak coś zrobić i chcesz pytać, TO NIE W TYM DZIALE!
Awatar użytkownika
zdeniu
Bywalec forum
Posty: 462
Rejestracja: 8 wrz 09, 22:46
BMW: 320d M47N Touring
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: pomorskie
Miasto: Słupsk
Lokalizacja: Słupsk

#21

Post autor: zdeniu »

kolego, coś chyba Ci się pomyliło
december74 pisze: Zdeniu jeśli powyższe wypowiedzi do Ciebie nie przemawiają to mam wrażenie że dążysz tylko do jednego - aby skłócić ludzi na tym forum.
dziwne masz wrażenia i nie wiem czym podparte (może własnymi intencjami)
jakbyś nie wiedział forum jest publiczne i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię
december74 pisze: Każdy jest kowalem swego losu, jeśli ktoś chce mieć takie coś u siebie w aucie- jego sprawa. Jeśli ten ktoś też chce mieć większe wydatki po dzwonie to też jego klocki...
zgadzam się z Tobą, każdy kręci bat sam na siebie a skoro ujawnia to publicznie to musi być gotowy na krytykę (taka jest między innymi idea forum)
december74 pisze: Ważne że efektem końcowym jest zamierzony cel- wygaszenie kontrolki poduchy.
żartując z tematu taniej i szybciej można było zakleić miejsce kontrolki :D
december74 pisze: spróbuj przyjąć słowa krytyki jak dorosły człowiek!!
trudno zrozumieć te stwierdzenie, słowa krytyki może (lecz nie musi) przyjąć autor postu nie ja , ja nic nie poddałem do dyskusji ani oceny tak więc proponuję zrozumienie znaczenia słowa "krytyka"

również pozdrawiam :beer:
ManiekTDS pisze:No cóż, chciałem pomóc i rozwiać wątpliwości bo na wielu forach ludzie się głową co z tym fantem zrobić.
kolego, zapewne pomogłeś nie jednej osobie tak więc szacun Ci za poświęcony czas na opis (co nadal nie zmienia mojej opinii)
dla zainteresowanych z innego forum podobna ciekawostka [E46]siedzenie pasażera ,mata zajętości ,kontrolka airbag
ManiekTDS pisze:Nie mówię nikomu co jest druciarstwem a co nie, bez przesady 8)
ogólnie też tego nie robię i jeżeli wszyscy zagorzali zwolennicy tego typu przeróbek czytali by owy wątek z uwagą to zauważyli by iż kto inny użył określeni "druciarstwo"
ja pociągnąłem dalej hasło gdy po prostu spodobało mi się :D
ManiekTDS pisze:Tak samo jak uważanie, że mata odpowiada za ustalanie wagi pasażera to wielka bzdura, to jest kawałek folii ze ścieżkami które tworzą pewien opór po zajęciu fotela, nic poza tym. Podaje sygnał w jedną stronę, tam fabrycznie też jest dioda prostownica zamontowana a mata to taki rezystor. Bo gdyby to ustrojstwo miało określać wagę pasażera i do tego ustalać siłę z jaką ma wypalić air bag to takie samo cudo byłoby zamontowane w fotelu pasażera, a tego zwyczajnie tam NIE MA !
niezłe teorie ktoś wmyślił :lol:
ManiekTDS pisze:Przyznaję się do błędu, niepotrzebnie wstawiłem to na forum ...
nie jest błędem pisanie na forum tylko nie umiejętność przyjęcia opinii użytkowników
ManiekTDS pisze:bo jak widać lepiej było wydać 700 zł i rozwalać fotel by móc szpanować po forach, że mnie STAĆ na nową matę i stać na BMW. A mnie zwyczajnie nie stać
ale po co wywalać 700zł , nawet jak kogoś stać a jest zainteresowany tematem to nie wyda 700zł za mate w serwisie tylko kupi tę samą mate za np. 250 na np. alledrogo - warunek że ktoś jest zainteresowany
ManiekTDS pisze:W tym momencie jeśli ktoś sądzi, że moja "robota" to druciarstwo a zakup za 70 zł emulatora z allegro to już nie druciarstwo jest zwykłym hipokrytą.
zgadzam się z Tobą, emulatory to też druciarstwo (nie wiem skąd masz cene 70 zł , normalnie to koszt jest od 20zł - wystarczy poszukać) 8)
ManiekTDS pisze:Jeśli kogoś razi moje druciarstwo to proszę Administratora/ Moderatora o usunięcie tego tematu bo nie ma sensu się kłócić - Tego nie chcę.
Pozdrawiam.
myślę że nikt nie usunie tego wątku , poza tym czy ktoś tu się kłóci ? choć faktycznie paru zagorzałym zwolennikom adrenalinka chyba skoczyła 8)

podsumowując
mimo że nie mam za co ale chciałbym przeprosić zagorzałych zwolenników za to że mam własne zdanie :beer:
Obrazek
romanikxxl
Bywalec forum
Posty: 3626
Rejestracja: 17 paź 09, 13:10
BMW: E91 325d
Rok produkcji: 2008
Państwo: Polska
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Lubin
VIN: a546854
Lokalizacja: Lubin

#22

Post autor: romanikxxl »

sirek pisze:
romanikxxl pisze:wszystko jest ok panowie moderatorzy-skutecznie zniechecacie ludzi do dzielenia się wiedzą.maniek wykonał robotę na rzecz naszego forum i chwała mu za to,a to jak ktoś wykorzysta tą wiedzę to już jego indywidualna sprawa i nie chodzi o to czy to jest druciarstwo czy nie tylko oto że ktoś się postarał :)
Uogólnianie wypowiedzi nie jest dobre bo aby być jej pewnym powinieneś przeczytać wszystkie posty moderatorów a mojego w temacie tego wątku nie przeczytałeś jak widać bo mam zupełnie inne zdanie na ten temat, nie takie jak napisałeś i pochwalam robotę Mańka chociaż skutki mogą być różne jeśli.........
Reasumując nie pisz takich farmazonów więcej i przeczytaj mój post wyrażający opinie roboty Mańka. :evil: ............
sorry sirek ciebie to nie dotyczy,czytałem cały post i zapomniałem dodac "dwaj" przed moderatorzy,wybacz :beer:
Romanikxxl
Awatar użytkownika
zdeniu
Bywalec forum
Posty: 462
Rejestracja: 8 wrz 09, 22:46
BMW: 320d M47N Touring
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: pomorskie
Miasto: Słupsk
Lokalizacja: Słupsk

#23

Post autor: zdeniu »

romanikxxl pisze:sorry sirek ciebie to nie dotyczy,czytałem cały post i zapomniałem dodac "dwaj" przed moderatorzy,wybacz :beer:
a Ty kolego nie możesz przeboleć i nadal się nakręcasz
proponuję zajrzeć np tu: Forum dyskusyjne
i zrozumieć idee takiego miejsca jak forum , mały cytat gdybyś nie mógł znaleźć sensu istnienia forum :
"Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."

myślę że nie będzie więcej postów nie związanych z głównym tematem wątku aby nie rozbić tu śmietnika
po co ma nam się denerwować admin :)
Obrazek
romanikxxl
Bywalec forum
Posty: 3626
Rejestracja: 17 paź 09, 13:10
BMW: E91 325d
Rok produkcji: 2008
Państwo: Polska
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Lubin
VIN: a546854
Lokalizacja: Lubin

#24

Post autor: romanikxxl »

zdeniu pisze:
romanikxxl pisze:sorry sirek ciebie to nie dotyczy,czytałem cały post i zapomniałem dodac "dwaj" przed moderatorzy,wybacz :beer:
a Ty kolego nie możesz przeboleć i nadal się nakręcasz
proponuję zajrzeć np tu: Forum dyskusyjne
i zrozumieć idee takiego miejsca jak forum , mały cytat gdybyś nie mógł znaleźć sensu istnienia forum :
"Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."

myślę że nie będzie więcej postów nie związanych z głównym tematem wątku aby nie rozbić tu śmietnika
po co ma nam się denerwować admin :)
widzę że sam jesteś nakręcony kolego,kolega sirek cytuje mnie to odpowiadam,a tak poza tym to co innego robimy jak nie wymieniamy poglądy :D dla poprawienia ci humoru: Czarni Słupsk górą :D
Romanikxxl
s_7
Bywalec forum
Posty: 30
Rejestracja: 20 paź 09, 22:11
BMW: 320d
Rok produkcji: 2000
Państwo: Polska
Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Koszalin

#25

Post autor: s_7 »

romanikxxl pisze: dla poprawienia ci humoru: Czarni Słupsk górą :D
Po poniedzialkowym meczu z AZS to chyba nie poprawi zdeniowi humoru :lol: :beer:
OSA BMW

#26

Post autor: OSA BMW »

Ludzie naprawiaja swoje auta glownie jak najtaniej normalne chyba no nie?,ale spawanie felg,toczenie tarcz,wspawanie podluznic,ala xsenon :fool: itp.Sam bym sobie nie wstawial tez jakiejs diody czy tam czegos ale to moja sprawa.Sam bylem swiadkiem jak np naprawiali opone przebita na napisie z rozmiarem :fool: A wiec da sie zrobic ale czy tak sie powinno napewno nie.Mysle ze jezeli nie zagraza to innym kierowcom to prosze bardzo.Kazdy okreslil sie co mysli i panowie mysle ze juz starczy a i mecz pilki czy tam czego nie ma tez nic do rzeczy
Awatar użytkownika
zdeniu
Bywalec forum
Posty: 462
Rejestracja: 8 wrz 09, 22:46
BMW: 320d M47N Touring
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: pomorskie
Miasto: Słupsk
Lokalizacja: Słupsk

#27

Post autor: zdeniu »

s_7 pisze:
romanikxxl pisze: dla poprawienia ci humoru: Czarni Słupsk górą :D
Po poniedzialkowym meczu z AZS to chyba nie poprawi zdeniowi humoru :lol: :beer:
nadal jesteśmy pierwsi w tabeli :D
Obrazek
Wolvi
Bywalec forum
Posty: 122
Rejestracja: 10 cze 10, 21:36
BMW: E46 M3 Individual
Rok produkcji: 1
Państwo: Polska
Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: K-lin

#28

Post autor: Wolvi »

zdeniu pisze: nadal jesteśmy pierwsi w tabeli :D
Nie długo :twisted: :beer:
RED DEVIL

Obrazek
december74
Bywalec forum
Posty: 131
Rejestracja: 29 wrz 10, 12:03
BMW: E46/320d kombi/150ps
Rok produkcji: 2004
Państwo: Polska
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Najpiękniejsze :)))

#29

Post autor: december74 »

Ja tam się na piłce nie znam-jestem inny... :P ale wiem napewno że zawodników jest 22 , mają jedno boisko i latają za kawalkiem skóry..... :ROFL: :Yahoo!: :ROFL:
Pozdrawiam wszystkich kibicujących normalnie ( czyt. NIE pseudo kibiców) :friends: :beer:
december74
Bywalec forum
Posty: 131
Rejestracja: 29 wrz 10, 12:03
BMW: E46/320d kombi/150ps
Rok produkcji: 2004
Państwo: Polska
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Najpiękniejsze :)))

#30

Post autor: december74 »

sirek pisze:Panowie piszcie na temat ---to nie klub kibica ! :evil: ..........
Sirek- przepraszam masz rację... :sorry: :beer:
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatnia aktywność

Wróć do „Zrób to sam”