zestaw glosnomowiacy

Problemy, pytania, porady związane z nadwoziem samochodu, czyli m.in.: lampy, karoseria, wnętrze samochodu
mundek002
Bywalec forum
Posty: 70
Rejestracja: 15 sty 11, 22:29
BMW: e46 2.0d -> e60 3.0d
Rok produkcji: 2006
Państwo: Polska
Województwo: warmińsko-mazurskie
Miasto: Elblag

#31

Post autor: mundek002 »

Docentgood pisze:Czy sa na tym forum ludzie ktuzy maja sugestie jak rozwiazac problem z telefonem? :(
ja rozwiązałem w ten sposób że mam dwa numery telefonów jeden w samochodzie a drugi w kieszeni i po sprawie
Docentgood
Bywalec forum
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 11, 22:50
BMW: 330D Turing
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Wolomin

#32

Post autor: Docentgood »

Mi nie chodzi o dwa lub jeden numer tylko jak uruchomic zestaw glosnomowiacy :(
Adaśko
Bywalec forum
Posty: 244
Rejestracja: 16 gru 13, 19:23
BMW: 325 CI
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: opolskie
Miasto: Strzelce Opolskie

#33

Post autor: Adaśko »

I jaką funkcję pełni ten płaski przesuwny przełącznik O a I, który znajduje się pod telefonem powyżej miejsca gdzie jest miejsce na telefon????
bo nikt nie odpowiedział Obrazek


Ja tez mam inny telefon na codzień...A ze mam nielimitowane minuty wsiadajac przekierowuję wszystkie połaczenia na numer tel w aucie /podobnie jak przedmówca mam tam kartę za dychę/

A ze kupiłem ku niezadowoleniu wszystkomajacy dotykowy szmelc...to ustawiania od kija ....W samsugu mowili ze nie ma "jednego klawisza" ....w plusie tez łapki rozłozyli...
Stary SE guzikowy miał profile...Przy gaszeniu było :podstawowy , biuro , samochod itp...jeden ruch i przekierowywał...
Ale ze nadzieja umiera ostatnia walczyłem do konca i sciagnałem darmowy REDIRECT CALL na androida. Jest ikonka , klik /jednorazowo wpisuję nr tel w aucie / i jest tak jak w poprzednim tel...szybko i bez kombinacji skakania po menu telefonu
Nikt nie dawał szans...tylko tel...połączenia...ustawienia ...więcej ustawien...jeszcze wiecej ustawien...itp...
Polecam ten programik na androida...mozna kupić za 3,73 wersje płatną bez reklam.
Działa
Pozdrawiam miłośników marki :guma:

link do programu poniżej
https://play.google.com/store/apps/details?id=de.devarc.redirectcall&hl=pl
Adaśko
Bywalec forum
Posty: 244
Rejestracja: 16 gru 13, 19:23
BMW: 325 CI
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: opolskie
Miasto: Strzelce Opolskie

#34

Post autor: Adaśko »

A ktoś podpowie jak zgłąsnia sie taki zestaw...Ledwo słyszę a głuchy nie jestem.
Regulacja przyciskami na kierownicy nic nie daje , krecenie gałka radia też nie.....
gdzieś przesłyszało mi sie ze czułosc zestawy reguluje sie guzikami na panelu radia ...5 albo 6....

Pomózcie
gonek77
Bywalec forum
Posty: 255
Rejestracja: 21 mar 11, 14:53
BMW: 320d touring
Rok produkcji: 2001
Państwo: Polska
Województwo: wielkopolskie
Miasto: pleszew

#35

Post autor: gonek77 »

Podepnę się pod temat. Orginalnie miałem zestaw głośnomówiący i radio Bussines cd. Teraz mam dużą navi z radiem BM24. I pytanie,czy na tym radiu można uruchomić głośnomówiący,czy musi być BM54?
Napisz odpowiedź
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatnia aktywność

Wróć do „Nadwozie”