zestaw glosnomowiacy

Problemy, pytania, porady związane z nadwoziem samochodu, czyli m.in.: lampy, karoseria, wnętrze samochodu
Docentgood
Bywalec forum
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 11, 22:50
BMW: 330D Turing
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Wolomin

#1

Post autor: Docentgood »

Witam wszystkich! Mam maly dylemat! Gdy kupilem bunie to byl w niej zamontowany fabrycznie zestaw glosnomowiacy.lecz ktos przyzwyczail sie do sluchawki i niestety nie bylo jej w zestawie do auta.Podjechalem do aso i po nr vin dowiedzialem sie jaka sluchawke mam dokupic zeby uruchomic zestaw glosnomowiacy. Okazalo sie ze to motorola V50. Pare dni temu dokupilem taka motorole z orginalnym softem bmw i podlaczylem do wtyczki.A tu ku mojemu zdziwieniu sam telefon dziala lecz nie dziala zestaw glosnomowiacy. Sprawdzilem komputerem u kolegi czy wszystko dziala i okazalo se ze wszystko jest sprawne lecz trzeba w jakis sposob sparowac telefon z autem.I tu moje pytanie brzmi czy ktos sie spotkal z takim problemem i czy morze ktos zna jakis bajer rzeby to sparowac tak aby zestaw dzialal. Z gury dziekuje za szybkie zainteresowanie sie tematem i odpowiedzi. :sorry:
OSA BMW

#2

Post autor: OSA BMW »

Kluczyk poz. 0, trzymac przycisk od parowania 3sek. kluczyk pozycja 1, i znowu przycisk od parowania przytrzymać trzy sekundy powinno zapytać o kod do połączenia z pojazdem jeśli go nie masz to lipa.Przycisk do parowania telefonu to klawisz z buźką na tunelu środkowym.Jezeli nie znasz kodu musisz skataktowac sie z sprzedawca telefonu ,albo kod odczytac przez INPA
Docentgood
Bywalec forum
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 11, 22:50
BMW: 330D Turing
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Wolomin

#3

Post autor: Docentgood »

Tylko ja na sirodkowej konsoletce nie mam przycisku do parowania.A ta metode to ja znam mimo to dziekuje za rade.Morze ktos ma jakies inne pomysly? :D
Docentgood
Bywalec forum
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 11, 22:50
BMW: 330D Turing
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Wolomin

#4

Post autor: Docentgood »

Zapomnialem dopisac ze jedyny przycisk z buzka to mam na kierownicy i jest on do odbioru polaczen w zestawie. Ale przycisk buzki i R/T nie sa aktywne.
krzysiek80r
Bywalec forum
Posty: 169
Rejestracja: 6 gru 10, 13:13
BMW: e46 320d
Rok produkcji: 2003
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Pruszków

#5

Post autor: krzysiek80r »

z poziomu telefonu bmw powinna być możliwość sparowania, a jaki masz numer pod zestawem głośnomowiącym po rozkodowaniu?
Docentgood
Bywalec forum
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 11, 22:50
BMW: 330D Turing
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Wolomin

#6

Post autor: Docentgood »

O jakim numerze mowisz bo nie wiem?
krzysiek80r
Bywalec forum
Posty: 169
Rejestracja: 6 gru 10, 13:13
BMW: e46 320d
Rok produkcji: 2003
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Pruszków

#7

Post autor: krzysiek80r »

U mnie jest
S644A PREP. FOR. MOB. PH. BLUET. INTERF. Instalacja tel. kom. z Bluetooth
Mam miejsce na telefon, którego nie było jak kupiłem auto, ale moge sparować zwykłą komórke, przy czym ja mam przycisk przy skrzyni a Ty nie.

Rozkoduj sobie vin na forum to będziesz wiedział jakie fabrycznie masz wyposazenie
Docentgood
Bywalec forum
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 11, 22:50
BMW: 330D Turing
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Wolomin

#8

Post autor: Docentgood »

rozkodowalem vin w aso.Pozatym nie mam BT jak u Ciebie bo jak bym mial to bym nie kupowal telefonu. Moje pytanie brzmi Jak sparowac motorole V50 z zestawem glosnomowiacym!!!
krzysiek80r
Bywalec forum
Posty: 169
Rejestracja: 6 gru 10, 13:13
BMW: e46 320d
Rok produkcji: 2003
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Pruszków

#9

Post autor: krzysiek80r »

Czyli napewno masz zestaw głośnomówiący (mikrofon u góry przy światełku, kable z kiery podpięte z tyłu pod radio aby móc odbierać rozmowy i regulować głośnością)
Podpiołeś motorole z kartą sim, możesz drzwonić i odbierać rozmowy przez telefon ale nie możesz odbierać przez przycisk w kierownicy?
Dobrze rozumię?
Docentgood
Bywalec forum
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 11, 22:50
BMW: 330D Turing
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Wolomin

#10

Post autor: Docentgood »

Moge dzwonic i odbierac rozmowy przez sam telefon ale nie mam aktywnych dwuch przyciskow na kierownicy czyli buzki i R/T i zestaw nie dziala.
Napisz odpowiedź
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatnia aktywność

Wróć do „Nadwozie”